شهدآوران دشت بهار


شرکت “شهدآوران دشت بهار” از اولین و تنها شرکت‌ فعال در زمینه تولید عسل طبیعی در شهرستان آشتیان میباشد. این شرکت فعالیتش را از سال 1392 آغاز کرده و در سال 1396 با موفقیت در زمینه تولید عسل خالص و... شرکت “شهدآوران دشت بهار” به شماره ثبت 251 تأسیس شده است.
دفتر اصلی شرکت " شهدآوران دشت بهار" در استان مرکزی و توابع شهرستان آشتیان قرار دارد. آشتیان شهری کوهستانی است که در ارتفاعات واقع شده و تابستان‌هایی معتدل و زمستان‌هایی سرد دارد. به واسطه کوهستانی بودن این منطقه گیاهان مختلف مانند گون در این منطقه رشد می‌کنند و عسل طبیعی که شرکت ““شهدآوران دشت بهار”” عرضه می‌کند از دل این کوهستان‌ها به دست آماده است. به همین دلیل این عسل یکی از خالص‌ترین و باکیفیت‌ترین عسل‌های موجود در ایران است.


زمینه فعالیت های شرکت

عرضه مستقیم محصولات طبیعی زنبور عسل که شامل " عسل طبیعی – گرده گل – ژل رویال – انواع بره موم " به مشتریان گرامی ، آموزش زنبورداری به علاقه مندان به این صنعت و پرورش ملکه زنبور عسل برای رشد و توسعه زنبورستان و توسعه صنعت زنبورداری با استفاده از ابزارهای نوین تنها بخشی از فعالیت‌های این شرکت است.
شرکت “شهدآوران دشت بهار” با شعار #غذای_سالم #زندگی_مدرن شروع به کار کرده است که غذای سالم را در زندگی مدرن و امروزی به همگان هدیه کند. عسل خالص نه تنها یک خوراکی مقوی و انرژی‌زا است، بلکه خواص درمانی عسل بی‌انتها می‌باشد که در بخش مقالات سایت میتوانی به خواص انواع عسل و محصولات مختلف زنبور عسلمیپردازیم. همچنین در طب سنتی این ماده غذایی را درمانگر بسیاری از بیماری‌ها می‌دانند؛ بنابراین افرادی که از عسل خالص استفاده کنند می‌توانند سلامتی را برای خودشان و خانواده به ارمغان بیاورند و کمتر به بیماری‌های مختلف مبتلا خواهند شد.
با توجه به این که عسل طبیعی دارای خواص بی‌نظیری است از آن برای ساخت دارو در صنعت پزشکی استفاده می‌شود. همچنین در صنعت تولید لوازم آرایش نیز عسل از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌باشد به همین دلیل برای تهیه کرم‌های مختلف و... از عسل که نقش پررنگی در شفاف سازی پوست و جوان شدن آن دارد استفاده می‌شود.
شرکت ““شهدآوران دشت بهار”” در کنار تولید عسل خالص طبیعی فعالیت‌های مرتبط با صنعت زنبورداری مانند تولید گرده گل، تولید بره موم، تولید زهر زنبور عسل و تولید محصولات طبیعی بر پایه عسل را نیز بر عهده دارد. با آموزش زنبورداری طبق آخرین دانشی که در این زمینه ارائه شده است، شرکت ““شهدآوران دشت بهار”” نیروی مستعدی را در زمینه پرورش زنبور عسل و تولید عسل طبیعی تربیت می‌کند. با توجه به توانایی تولید عسل و فرآورده‌های آن توسط کارآموزان این شرکت، اشتغال زایی مناسبی نیز توسط این شرکت در شهرستان آشتیان از توابع استان مرکزی صورت پذیرفته است.


ارتباط با شرکت “شهدآوران دشت بهار”


افرادی که می‌خواهند عسل خالص را برای استفاده تهیه کنند یا کسانی که به محصولات طبیعی زنبور عسل نیاز دارند، می‌توانند با دفتر مرکزی شرکت “شهدآوران دشت بهار” در استان مرکزی و تماس با مرکز پخش این شرکت در شهر تهران تماس حاصل کنند و سفارشات خود را ثبت نمایند.
شماره پخش کل کشور ۰۹۳۵۴۱۵۲۵۳۶ برای ارتباط مشتریان با این شرکت در نظر گرفته شده است. همچنین از طریق ادرس آدرس سایت رسمی شرکت WWW.BAHARHONEY.COM بی‌واسطه و به صورت مستقیم می‌توانید عسل و فرآورده‌های زنبور عسل را تهیه کنید.
شرکت‌های دارویی، ارائه کنندگان خدمات طب سنتی، عطاری ها و شرکت‌های تولید کننده لوازم آرایش نیز می‌توانند از طریق شماره ذکر شده با شرکت “شهدآوران دشت بهار” تماس حاصل نمایند. این شرکت آماده همکاری با کلیه افرادی است که به فرآورده‌های خالص زنبور عسل نیاز دارند. با تماس با شماره ۰۹۳۵۴۱۵۲۵۳۶ می‌توانید هر محصولی را که می‌خواهید با قیمت مناسب و از تولید کننده اصلی عسل خالص و طبیعی خریداری کنید.


گالری عسل بهار تماس با ما