فروشگاه عسل طبیعی و ژل رویال

شهدآوران دشت بهار


شرکت “شهدآوران دشت بهار” از اولین و تنها شرکت‌ فعال در زمینه تولید عسل طبیعی در شهرستان آشتیان میباشد. این شرکت فعالیتش را از سال 1392 آغاز کرده و در سال 1396 با موفقیت در زمینه تولید عسل طبیعی و خالص, عسل طبیعی, بره موم, ژل رویال, فروش قاشق عسل, گرده گل, فروش بره موم پودری, گرده گل ایرانی, بره موم ضمادی , بره موم مایع , ژل رویال ایرانی , قاشق عسل چوبی , عسل طبیعی مرکبات و... شرکت “شهدآوران دشت بهار” به شماره ثبت 251 تأسیس شده است.
دفتر اصلی شرکت " شهدآوران دشت بهار" در استان مرکزی و توابع شهرستان آشتیان قرار دارد. آشتیان شهری کوهستانی است که در ارتفاعات واقع شده و تابستان‌هایی معتدل و زمستان‌هایی سرد دارد. به واسطه کوهستانی بودن این منطقه گیاهان مختلف مانند گون در این منطقه رشد می‌کنند و عسل طبیعی که شرکت ““شهدآوران دشت بهار”” عرضه می‌کند از دل این کوهستان‌ها به دست آماده است. به همین دلیل محصولات عسل طبیعی, بره موم , ژل رویال, قاشق عسل , گرده گل این مجموعه یکی از خالص‌ترین و باکیفیت‌ترین عسل‌های موجود در ایران است. 

فروش عسل طبیعی


عرضه مستقیم محصولات طبیعی زنبور عسل که شامل " عسل طبیعی – گرده گل – ژل رویال – انواع بره موم " به مشتریان گرامی ، آموزش زنبورداری به علاقه مندان به این صنعت و پرورش ملکه زنبور عسل برای رشد و توسعه زنبورستان و توسعه صنعت زنبورداری با استفاده از ابزارهای نوین تنها بخشی از فعالیت‌های این شرکت است.
شرکت “شهدآوران دشت بهار” با شعار #غذای_سالم #زندگی_مدرن شروع به کار کرده است که غذای سالم را در زندگی مدرن و امروزی به همگان هدیه کند. عسل خالص نه تنها یک خوراکی مقوی و انرژی‌زا است، بلکه خواص درمانی عسل بی‌انتها می‌باشد که در بخش مقالات سایت میتوانی به خواص انواع عسل و محصولات مختلف زنبور عسل یپردازیم. همچنین در طب سنتی این ماده غذایی را درمانگر بسیاری از بیماری‌ها می‌دانند؛ بنابراین افرادی که از عسل خالص استفاده کنند می‌توانند سلامتی را برای خودشان و خانواده به ارمغان بیاورند و کمتر به بیماری‌های مختلف مبتلا خواهند شد.


فروشگاه عسل طبیعی با توجه به این که عسل طبیعی دارای خواص بی‌نظیری است از آن برای ساخت دارو در صنعت پزشکی استفاده می‌شود. همچنین در صنعت تولید لوازم آرایش نیز عسل از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌باشد به همین دلیل برای تهیه کرم‌های مختلف و... از عسل که نقش پررنگی در شفاف سازی پوست و جوان شدن آن دارد استفاده می‌شود.
شرکت ““شهدآوران دشت بهار”” در کنار تولید عسل طبیعی خالص فعالیت‌های مرتبط با صنعت زنبورداری مانند تولید گرده گل، تولید بره موم، تولید زهر زنبور عسل و تولید عسل طبیعی و محصولات طبیعی بر پایه عسل را نیز بر عهده دارد. با آموزش زنبورداری طبق آخرین دانشی که در این زمینه ارائه شده است، شرکت ““شهدآوران دشت بهار”” نیروی مستعدی را در زمینه پرورش زنبور عسل و تولید عسل طبیعی تربیت می‌کند. با توجه به توانایی تولید عسل و فرآورده‌های عسل طبیعی, بره موم, قیمت ژل رویال, فروش قاشق عسل, گرده گل, فروش بره موم پودری, گرده گل ایرانی, بره موم ضمادی , بره موم مایع , ژل رویال ایرانی , قیمت قاشق عسل چوبی , عسل طبیعی اکالیپتوس , عسل طبیعی آویشن , قیمت عسل طبیعی عناب , عسل طبیعی و زعفران , عسل طبیعی زرشک , قیمت عسل طبیعی ترنجبین , عسل طبیعی زنیان , عسل طبیعی چهل گیاه , فروش عسل طبیعی نمدار , عسل طبیعی یونجه , عسل طبیعی کوهستان , عسل طبیعی کنار , قیمت عسل طبیعی گون , عسل طبیعی مرکبات توسط کارآموزان این شرکت، اشتغال زایی مناسبی نیز توسط این شرکت در شهرستان آشتیان از توابع استان مرکزی صورت پذیرفته است.
گالری عسل بهار تماس با ما

خرید عسل طبیعی |ژل رویال | بره موم | گرده گل | قاشق عسل