فروش ژل رویال

درباره ژل رویال اصل بیشتر بدانید

قبل از آن که به بحث فروش ژل رویال و معرفی مراکز معتبر فروش ژل رویال بپردازیم بهتر است کمی با این محصول آشنا شوید. همان طور که می‌دانید ژل رویال از جمله محصولات طبیعی کندوی زنبور عسل است که به عنوان یکی از ارزشمندترین مواد غذایی طبیعی شناخته می‌شود.

ژل رویال اصل از ترشح غدد زیر حلق زنبورهای کارگر در کندوی زنبور عسل به دست می‌آید. فروش ژل رویال از آنجا مورد اهمیت است که این ماده بسیار کمیاب بوده و غذای زنبور ملکه می‌باشد.

در حقیقت زنبور ملکه از این ماده تغذیه می‌کند. ژل رویال می‌تواند میزان تخمک گذاری را در زنبور ملکه افزایش داده و سبب افزایش زاد و ولد زنبورها شود.

از آن جا که این ماده بسیار کم تولید می‌شود و در صورت تولید، خوراک زنبور ملکه است بنابراین میزان فروش کم بوده و این موضوع بر قیمت نهایی این محصول نیز تأثیر می‌گذارد.

فروش ژل رویال اصل تنها از طریق زنبورداران معتبر و مراکز تولید و فروش دارای مجوز صورت می‌گیرد.

هر گونه ژل رویال تولید شده توسط مراکز غیر معتبر اصل نبوده و امکان تقلب در تولید آنها بسیار زیاد است. همان طور که گفته شد این محصول از جمله مواد غذایی کمیاب است که بسیار سخت به دست می‌آید بنابراین میزان تقلب در تولید آن زیاد است.

فروش ژل رویال

خرید ژل رویال ایرانی ۱۰ گرمی

ژل رویال ایرانی از مرغوب‌ترین ژل‌های رویال در جهان است چرا که زنبورهای عسل ایرانی در مراتع سرسبز و بکر ایران، از شهد گل‌های متنوع و وحشی تغذیه می‌کنند. این تنوع گیاهی، به ژل رویال ایرانی، خواص منحصر به فردی می‌بخشد. شما می‌توانید ژل رویال ایرانی ۱۰ گرمی را به صورت آنلاین از گالری عسل بهار خریداری نمایید.

افزودن به سبد خرید

تماس با کارشناسان فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش می توانید همین الان تماس بگیرید.

به طور مثال برخی از زنبورداران به منظور افزایش حجم ژل رویال اصل تولید شده توسط زنبورهای کارگر و افزایش فروش از مواد مصنوعی همچون گلوکز، شربت شکر، شربت ذرت و فروکتوز و عصاره مخمر به عنوان منبع تغذیه برای زنبورهای عسل استفاده می‌کنند.

محصول به دست آمده از این روش توسط زنبورها تولید می‌شود اما اصل نبوده و دارای خواص و ترکیبات ژل رویال اصل نمی‌باشد. برخی دیگر از تولیدکنندگان و زنبورداران به منظور افزایش میزان حجم ژل رویال برای فروش، از ترکیب آن با عسل طبیعی استفاده می‌کنند.

این ترکیب هر چند تقلبی نبوده و دارای خواص ژل رویال و عسل طبیعی خالص می‌باشد اما درصد ژل رویال استفاده شده در آن کم است.

همان طور که بیان شد فروش ژل اصل به دو صورت خالص و ترکیب آن با عسل طبیعی انجام می‌شود.

بنابراین در خرید ژل رویال اصل تنها با اعتماد به زنبورداران و مراکز تهیه و توزیع ژل رویال و محصولات دیگر کندوی عسل می‌توان به محصولی استاندارد دست پیدا کرد. ژل رویال اصل شرایط نگهداری مخصوص به خود را دارد و در صورت رعایت نکردن این شرایط ژل رویال به سرعت فاسد و غیر قابل استفاده می‌شود.

ژل رویال اصل به همراه گارانتی یا برگه ضمانت نامه توسط زنبورداران و فروشندگان معتبر از جمله گروه عسل بهار تولید و به بازار عرضه می‌شود.

از طرف دیگر در هنگام خرید و فروش تنها راه تشخیص اصل و تقلبی بودن این محصول انجام تست‌های آزمایشگاهی است. محصولات اصل به همراه برگه آزمایش به خریداران ارائه می‌شوند.

فروش ژل رویال اصل

همان طور که گفته شد تولید ژل رویال اصل نیازمند داشتن تجربه، تخصص و آگاهی کافی در این زمینه است. متخصصان و کارشناسان این حوزه مدت زمان زیادی را صرف تولید ژل رویال اصل می‌کنند.

برداشت این محصول با دقت بسیار بالایی انجام می‌شود. با توجه به آنکه میزان ژل رویال تولید شده در کندو بسیار کم است و طول عمر آن در داخل کندو کوتاه است، برداشت ژل رویال باید طی ۳ الی ۱۱ روز پس از تولید انجام شود در غیر این صورت فاسد و غیر قابل استفاده می‌گردد.

قیمت فروش ژل رویال اصل به دلایل گفته شده بالا بوده و زنبور داران و فعالان این حوزه برای افزایش حجم ژل رویال تولید شده از روش تغذیه مصنوعی برای زنبورها استفاده می‌کنند. زنبورداران در تولید ژل رویال کندوها را برای ورود ملکه اختصاصی می‌کنند.

این محصول ارزشمند دارای ارزش غذایی و دارویی بسیار بالایی می‌باشد و در میان محصولات دیگر زنبور عسل کمیاب‌تر و دارای قیمت بالاتری است. این محصول با نام‌های دیگری همچون ژل سلطنتی، شهد شاهانه، شاه انگبین، شیر زنبورعسل و غذای ملکه در بازار شناخته می‌شود.

فروش عمده ژل رویال

با توجه به خواص بسیاری که در ژل رویال اصل وجود دارد تولید این محصول و فروش عمده ژل رویال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

این محصول دارای خواص دارویی، آرایشی و بهداشتی فراوانی است و در این صنایع برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و دارو استفاده می‌گردد. ژل رویال اصل در طب سنتی دارای جایگاه ویژه‌ای بوده و برای درمان بیماری‌های بسیاری از جمله بیماری‌های پوستی، گوارشی، ناباروری و غیره به دو صورت موضعی و خوراکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروش عمده ژل رویال اصل از جمله فعالیت‌های گروه‌های تولید کننده عسل طبیعی و دیگر محصولات زنبور عسل مثل گروه عسل بهار است. فروش ژل رویال اصل به دو صورت عمده و جزئی صورت می‌گیرد.

زنبورداران اولین گروهی هستند که فروش عمده ژل رویال را انجام می‌دهند. علاوه بر آن شرکت‌های تولیدی کوچک و بزرگی در سطح ایران وجود دارند که به تهیه، توزیع و خرید و فروش مشغول هستند. این شرکت‌ها دارای شعبه‌های کوچکی در اقصی نقاط کشور هستند که فروش جزئی و فروش عمده ژل رویال را با اطمینان از اصل بودن محصول انجام می‌دهند.

فروش ژل رویال به دو صورت خرید و فروش کیلویی و به صورت گرمی انجام می‌شود. زنبورداران و عمده فروشان این محصول را به صورت کیلویی خرید و فروش می‌کنند و سایر فروشگاه‌ها فروش ژل رویال به صورت گرمی را برای مصرف کنندگان انتخاب می‌کنند.

در این روش ژل رویال در بسته بندی‌های گرمی مثلاً بسته‌های ۱۰ گرمی قرار داده شده و مستقیماً به دست مشتری می‌رسد.

متداول ترین سوالات پرسیده شده درباره ی ژل رویال در گوگل

نرم کننده ژل رویال غنی از ویتامین ها و مواد معدنی می تواند موها را آبرسانی کند ، خشکی را از بین می برد و فولیکول های مو را باز می کند تا جذب بسیاری از مواد مغذی آن شود.

ژل رویال به دلیل ضد پیری ، کاهش کلسترول ، ضد التهاب ، ترمیم زخم ، اجزای آنتی بیوتیک و عوامل ضد باکتری شناخته شده است.

فواید ژل رویال

خرید و فروش ژل رویال

همان طور که می‌دانید خرید و فروش ژل رویال تنها در داخل کشور انجام نمی‌شود. در واقع تولید کنندگان این محصول در ایران از صادرکنندگان برتر ژل رویال به سایر کشورها هستند.

کیفیت ژل رویال اصل، نوع بسته بندی، وزن بسته بندی‌ها، رعایت بهداشت در تولید و بسته بندی ژل رویال، رعایت استانداردهای جهانی در تولید ژل رویال اصل و دریافت مجوزهای لازم برای صادرات ژل رویال از جمله مواردی است که تولید کنندگان این محصول به طور ویژه‌ای به آنها توجه می‌کنند.

فروش ژل رویال به صورت گرمی

از آن جا که خواص ژل رویال بسیار زیاد بوده و در درمان بسیاری از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، فروش ژل رویال به صورت گرمی انجام می‌شود تا از سمت تولید کننده مستقیماً در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

علاوه بر این مصرف ژل رویال به صورت گرمی می‌باشد به طور مثال مقدار مصرف ژل رویال برای مصارف عمومی مانند رفع خشکی پوست و غیره برای افراد بالای ۵۰ کیلوگرم حدود ۱ گرم در روز است و میزان دوز مصرفی برای افراد با وزن کمتر از ۵۰ کیلوگرم ۰.۵ گرم در یک روز است.

میزان مصرف این محصول برای افراد سالمند می‌تواند مقادیر بالاتری باشد. البته مصرف این مقادیر زیر نظر پزشک و در صورت نداشتن آلرژی به محصولات زنبور عسل امکان پذیر است.

اگر ژل رویال به صورت ترکیب با عسل طبیعی خریداری کرده‌اید می‌توانید از هر سه گرم ژل رویال در ۱۲۰ گرم عسل طبیعی استفاده نمایید. نحوه مصرف این ژل به صورت خوراکی و هر صبح یک گرم است؛ بنابراین با توجه به میزان مصرف , فروش ژل رویال به صورت گرمی انجام می‌شود.

ژل رویال پس از خرید باید در فریزر نگهداری شود تا به مدت دو سال بتوان از آن استفاده کرد. در صورتی که از ترکیب آن با عسل طبیعی استفاده می‌کنید می‌توانید این محصول را به مدت ۶ ماه در یخچال نگهداری نمایید.

برای خواندن مطالب درموردعسل خالص:

فروش ژل رویال در تهران

گروه عسل بهار از جمله معتبرترین مراجع برای عرضه بهترین و باکیفیت‌ترین عسل طبیعی و فروش ژل رویال اصل می‌باشد. این گروه تولیدی در سامانه اینترنتی خود به نشانی baharhoney.com به فروش و عرضه محصولات زنبور عسل می‌پردازد.

متقاضیان خرید ژل رویال اصل در سراسر ایران می‌توانند از طریق این مجموعه اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایند. کیفیت بالای محصولات، فروش مستقیم و بدون واسطه، ارائه محصولات اصل بدون تقلب و ضمانت محصولات تولید شده توسط این مجموعه، گروه عسل بهار را به یکی از بزرگ‌ترین متخصصان تولید کننده محصولات زنبور عسل در سراسر کشور تبدیل کرده است.

عرضه مستقیم و فروش در تهران می‌تواند سبب حذف واسطه‌ها، کاهش قیمت محصول برای مشتری، فروش محصول تازه و مطمئن از تولید کننده اصلی، ارائه محصول با کیفیت و استاندارد، محصول نگهداری شده در شرایط بهینه، دسترسی آسان به محصول با کیفیت و رونق تولید و ایجاد اشتغال در این زمینه شود.

متقاضیان به منظور سفارش یا خرید و فروش عمده ژل رویال و سایر محصولات می‌توانند با مشاورین و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایند.

سخن آخر

در این مقاله سعی شده به طور کامل به نحوه خرید و فروش ژل رویال طبیعی، نکات مهم در خرید این محصول، موارد تأثیر گذار در قیمت ژل رویال اصل و دسترسی آسان و بدون واسطه به ژل رویال اصل در تهران پرداخته شود.

با توجه به آن که ژل رویال از ارزشمندترین محصولات زنبور عسل است و دارای خواص بسیار زیادی می‌باشد، امید است با مطالعه و افزایش آگاهی خود درباره ژل رویال اصل و با صرف دقت و توجه کافی محصول با کیفیتی را تهیه کنید.

مصرف ژل رویال به صورت گرمی می‌باشد به طور مثال مقدار مصرف ژل رویال برای مصارف عمومی مانند رفع خشکی پوست و غیره برای افراد بالای ۵۰ کیلوگرم حدود ۱ گرم در روز است و میزان دوز مصرفی برای افراد با وزن کمتر از ۵۰ کیلوگرم ۰.۵ گرم در یک روز است.

 فروش ژل رویال اصل به دو صورت عمده و جزئی صورت می‌گیرد. زنبورداران اولین گروهی هستند که فروش عمده ژل رویال را انجام می‌دهند. علاوه بر آن شرکت‌های تولیدی کوچک و بزرگی در سطح ایران وجود دارند که به تهیه، توزیع و خرید و فروش مشغول هستند

فروش عمده ژل رویال اصل از جمله فعالیت‌های گروه‌های تولید کننده عسل طبیعی و دیگر محصولات زنبور عسل مثل گروه عسل بهار است. فروش ژل رویال اصل به دو صورت عمده و جزئی صورت می‌گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *